King of the Lake

 

 

Jedna z největších regionálních televizí v České republice. Vysílá nepřetržitě už od roku 1996, tedy přes 20 let. V Plzeňském a Karlovarském kraji ji týdně sleduje přes 300 000 diváků. Zapnout si ji můžete kdykoliv, ve dne i v noci, a ve třiceti minutách se dozvíte to nejzajímavější ze svého okolí. Premiéru vysílání spouští každý den vždy od 17:00 hodin.

Každý den vysílají aktuální zpravodajství a zajímavé publicistické pořady z blízkého okolí jejich diváků. Naše vysílání je na velmi vysoké úrovni, především díky mnohaletým zkušenostem našich reportérů a kameramanů z celostátních televizí.

    archiv ZAK o Jackson Trophy

Kajman je populární rybářský časopis, který vychází již od roku 1994. Jedná se o moderně graficky zpracovaný univerzální rybářský magazín. Dočíst se v němu můžete jak o lovu dravců, kaprařině, feederu, plavané, muškaření, tak o mořském rybolovu.

    archiv KAJMAN o Jackson Trophy

Na webu Nachytáno.cz najdete články o lovu ryb, různé rady, návody a videa. Možnost zúčastnit se diskuzí, zakládat diskuzní témata, vytvořit vlastní fotogalerii ve svém profilu. Možnost prezentace Vašich úlovků ve fotogalerii a zprávách od vody s šancí vyhrát zajímavé ceny … to vše nabízí server nachytáno.cz !

    archiv NACHYTÁNO o Jackson Trophy
Translate >