startovní LISTINA 2020

startovní listina 2019
startovní listina 2018
startovní listina 2017
startovní listina 2016

 

Startovní listina - KOTL 2020

č.
Profilová karta
Název posádky
Stát
Plavidlo
1. člen
2. člen
sponzor týmu

1

Lugafo Slovakia Team

Gabriel Beňo

Martin Gáblovský

2

Nordic Baits Team

Christian Sulej

Ricardo Borck

3

Czech Fishing Team

Petr Štětina ml.

Petr Štětina

4

Rapala Fans Team

Tomáš Mráz

Jan Stluka

5

Slovakia Fishing Team

Miroslav Novák

Martin Novák

6

NEJPŘÍVLAČ.cz RTB Team

Aleš Erba

Alexander Toman

7

Slovakia Fishing Team

David Mráz

Lukáš Steiger

8

Austria Fishing Team

Roman Erlinger

XXX

9

Westin Team

Robert Shaya

Miroslav Vojtek

10

Slovakia Fishing Team

Martin Čech

Tomáš Čech

11

WavyBoats ZECK Fishing Team

David Koudelka

Tomáš Koudelka

12

U Habakuka Boat Team

Milan Mathejzík

Viktor Mathejzík

13

Austria Fishing Team

Christian Guttenberger

Kevin Jauker

14

Lucky John GT Team

Bedřich Nikl

Bedřich Nikl ml.

15

WavyBoats Team

Miroslav Návara

Jiří Sobotka

16

Czech Fishing Team

Miroslav Karvaš

Václav Lašák

17

Austria Fishing Team

Enrico Käding

Niko Mlaker

18

Austria Fishing Team

Andreas Pilsl

Alois Eckerstorfer

19

Czech Fishing Team

Jan Laštovka

Vít Humpl

20

Czech Fishing Team

Martin Barej

Krzysztof Barej

21

Czech Fishing Team

Tomáš Vrábek

Milan Sedlák

22

Czech Fishing Team

Viktor Lašman

Václav Kende

23

Czech Fishing Team

Vladimír Bobok

Karel Kroupa

24

Czech Fishing Team

Jiří Kašný

Petr Toula

25

Czech Fishing Team

David Chobotský

Jiří Chobotský

26

Andělská Laguna Team

Martin Herian

Adam Herian

27

Czech Fishing Team

Jiří Pouch

Jan Jelínek

28

NejPřívlač.cz Team

Tomáš Faist

Ladislav Kozák

29

Hearty Rise Team


Christopher Weiß

Günter Wolkerstorfer

30

Kajman & Westin Team

Radek Filip

Martin Štěpka

31

Rybabazar.cz Team

Tomáš Pažout

Martin Loprais

32

Czech Fishing Team

Roman Veselý

Martin Kačírek

33

Rybabazar.cz II Team

Tomáš Rosák

Petr Šťáhlavský

34

Czech Fishing Team

Jaroslav Sokol

Dan Jandus

35

Czech Fishing Team

David Růžička

Jan Tesař

36

Czech Fishing Team

Jaroslav Vojta

Jaroslav Vojta ml.

37

Slovakia Fishing Team

Marián Turánek

Christophe ITE-PRAT

38

Hearty Rise Predator Cup (qualifications)

xxxxx xxxxx

xxxxx xxxxx

39

Jigstreamer.cz Team

Martin Brada

Jaroslav Brada

40

Gunki Team

Giovanni Migliore

xxxxx xxxxx

41

Czech Fishing Team

Jiří Vahalík

Jakub Svačina

42

Atlantik servis Grizzly Team

Milan Křikava

xxxxx xxxxx

43

Sportex Boat Fishing Team

Martin Vondra

Juraj Suchoň

44

Czech Fishing Team

Jan Bohuněk

Michal Vojta

45

TSUNAMI Fishing Chyt' a Pusť

Radek Dvořák

Martin Kopeček

46

Czech Fishing Team

Tomáš Vanýsek

Michal Aufrichtig

47

Lovime-ryby.cz/Relax Team

Tomáš Teper

Vojtěch Fiala

48

DUO Czech Republic

Ondřej Dušek

Jan Müller

49

JV Rybářské potřeby

xxxxx xxxxx

xxxxx xxxxx

50

TROPIC Fishing ILLEX Team

Jan Hubka

Jakub Kolář