Jackson Team NaPřívlač.cz – trénink na PREDATOR TOUR !

David Koudelka společně se svým bratrem Tomášem, tedy Jackson Team NaPřívlač.cz byli trénovat v Holandsku na blížící se jeden z největších evropských závodů, a to Predator Tour 2018 ! Závod se koná v Holandsku na krásné velké vodě Hollandsch Diep. Velmi členitá a těžká voda však klukům vydala některé ze svých pokladů !

Společně s Davidem a Tomášem se na krátkou výpravu vydali i jejich kamarádi Martin Minář a Martin Eyer, kteří si bezesporu holandské vody s klukama užili.

Predator Tour je největší přívlačový závod v lovu dravých ryb z lodě v Evropě !! Na letošní ročník 2018 se během pěti dní přihlásilo 100 lodí a dalších 50 je na čekací listině. Vítěz Jackson Trophy 2018 získá, mimo jiné, divokou kartu pro start v ročníku Predator Tour 2019 v hodnotě 21 600,-Kč ! Obrovská konkurence, velká jména, adrenalin a obrovský PrizePool je jistě velikým lákadlem, nicméně hlavně je to zážitek, který Vám nikdo nevezme !

Teď ale k samotnému článku. . .

 

Po celou dobu je doprovázel silný vítr a vlny, takže takové klasické holandské počasí. Z vody se podívala celá řada candátů, okounů a štik, nicméně za pozornost stojí zejména štika o délce 121 cm, kterou ulovil David Koudelka a okoun o délce 49cm, kterého ulovil Martin Minář ! 

Celou výpravu kluci hodnotí kladně a přinesla jim řadu cenných zkušeností s místní vodou do samotného závodu Predator Tour 2018, na který se chystají jako jeden ze dvou týmů, které budou reprezentovat Českou republiku ! Druhý tým bude opět ze stáje NaPřívlač.cz, a to moje maličkost, společně s Jaromírem Liškou. Je jasné že v Květnu budou podmínky úplně jiné, nicméně Teď zbývá již jen jediné, držte nám palce a pokochejte se ve fotogalerii ! 

Za Jackson Trophy Jiří Koláček 😉

 

 

 

 

 
 
 
 

One thought to “Jackson Team NaPřívlač.cz – trénink na PREDATOR TOUR !”

  1. Zdravím Vás panove. Vaše fotografie jsou uzasne. Připomíná mi to čas na Irských vodách. Moc Vam držím palce a přeji Vam to nejlepší umístění . Jaroslav

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.