Fish Porn Team na Jackson Trophy

Opravdu klobouk dolu před organizací. S kolegou Michal Indy Běhounek jsme se zúčastnili už nespočtu závodů, ale kvalitou se těmto závodům nepřibližoval ani jeden z nich... Přejeme ať Jackson Trophy pokračuje dál !

HR Patriot Team na Jackson Trophy

Zdravíme všechny sportovní rybáře a chtěli bychom touto cestou poděkovat za tým HR PATRIOT vedoucímu Jiří Koláčkovi a všem dalším organizátorům perfektně připraveného super závodu JACKSON-TROPHY Hracholusky 2016. Nikdy před tím jsme na takových závodech nebyli, kvůli čemuž jsme měli jisté pochybnosti o své výkonnosti, ale díky výborné organizaci, jednoduchosti pravidel a hlavně o podstatě těchto závodů ve smyslu fair play od všech závodníků a pouštění všech ulovených ryb, nás tato akce velmi nadchla. Možná jsme si napoprvé vybrali trochu toho závodního začátečnického štěstíčka. Rovněž poděkování kamarádovi Standovi Brávkovi a Spolku přátel přívlače Hracholusky, kteří nás svými zprávami od vody z tréninků zdravě vybudili k lepším výsledkům v podobě dobré taktiky, sice o menších rybách, ale od každé něco. Snad teď chytnem to čtyřicítkový óčko, aby nás vzali do klubu, kde bychom byli rádi. Těšíme se na další ročník Jackson Trophy Hracholusky 2017, kde už půjdem jenom po těch velkejch.

Boatstore na Jackson Trophy

Za Boatstore děkujeme za možnost zúčastnit se takové skvělé akce jako je Jackson Trophy. Doufáme že se všem líbily výhry a užili si jak závod, tak doprovodný program !

Lucky John & Norfin Boatstore Team na Jackson Trophy

Malé ohlédnutí za víkendovým závodem Jackson Trophy 2017.  Lucky John & Norfin Boatstore Team ve složení Roman Štěpánek & Giovanni Columbo Migliore skončil v tak těžkém a velkém závodě na perfektním 15.místě a odvezl si cenu za největšího chyceného Bolena . V teamu je velká spokojenost a oba víme že to klidně mohlo být na top 10 ale chybělo trošku štěstíčka. Skvělý závod Jiří Koláček .