Aktuality

Untitled

*NEW* VIDEO PROFILOVÁ KARTA

  • pro sponzorované posádky budeme nově vytvářet video karty závodníků

  • pro vytvoření karty je nutné zaslat video s každým závodníkem zvlášť

  • video se ořezává do formátu 1:1 a s tím je nutné počítat při výběru, či natáčení videa

  • náhled na video kartu je zobrazen níže

 

Startovní listina 2020

č.
Profilová karta
Název posádky
Stát
Plavidlo
1. člen
2. člen
sponzor týmu

1

NaPřívlač.cz Team

Jaromír Liška

Jiří Koláček

NaPřívlač.cz


Nový generální sponzor – Chyť a pusť

Chyť a pusť, to je největší internetový obchod rybářských potřeb v České republice, který do roku 2019 vstoupil i mezi kamenné prodejny, a to nemalým krokem !  Prodejna v Plzni nabízí prostor o rozloze 1300 m2, naleznete zde statisíce položek skladem na veškeré metody rybaření a prodejnu můžete navštívit 7 dní v týdnu.
 
Vítěz SHOProku 2015, finalista SHOProku pro rok 2016 i 2017 pyšnící se dle srovnávacího serveru Heureka 98% doporučujících recenzí. Několikrát byli na srovnávacím serveru Heuréka vyhlášeni jako nejlépe hodnocený eshop vůbec. 
 
Facebookovou stránku Chyť a pusť sleduje přes 30 000 uživatelů ! 
 

King of the Lake 2019 z pohledu posádky 47.Rapala Fans Team !

King of the Lake 2019

 

Ještě před pár měsíci Jackson Trophy – největší lodní závody v republice, pořádaný českým organizačním teamem. Místo konání U. N. Hracholusky. Vzhledem k tomu, že letos nebylo k dispozici lipenské Lake Trophy, rozhodli jsme se vydat směr Plzeň.

Prvotní byl, ostatně jako vždy, sběr informací. Ty ze všech zdrojů (Hubka, Kabok, atd.) přicházely naprosto netradičně téměř identické – těžké chytání, málo ryb a velikosti také žádný šlágr. Zajímavá místa zátoky, přítok, potopený jez nad mostem.

Dva dny před oficiálním startem si začínáme vše ověřovat na vlastní kůži, a to doslova i do písmene. Díky extrémně nízkému stavu vody se plocha jinak velmi slibných zátok zmenšila na polovinu. Zlomy zdobené kořeny na tom nejsou o mnoho lépe. Zelená kaše, kterou vítr přesouvá z jedné strany přehrady na druhou, divnou náladu nelepší.

Chaty, hloubky, boleni – trojice, která nás provází, ať se hneme kamkoliv. Některá přechodná obydlí připomínají orlí hnízda, jiná jsou čítankovým příkladem lidové tvořivost a českého kutilství. Vidět v pravém rohu sonarové obrazovky trojku či snad dokonce dvojku se dá považovat za malý zázrak nebo za příjezd do kotviště. Pokud se někdy rozhodnete točit film o životě bezzubých dravců, tady můžete nasnímat mnoho set kilometrů záznamu. Zálovy, závory, pukance, stříkance, rybky v děsu vyskakující nad hladinu i hledající spásu na břehu – to vše pořád a všude, od rána do večera. Bohužel o naše nástrahy, a to jakékoliv a tažené na čemkoliv, nejeví boleni ani náznak zájmu. Místa, která dobře vypadala na starých mapách, se bohužel v reálu bohužel smysluplně prochytávat nedají. Nepomáhá ani drop shot, vázne se i vertikálou. Osmdesát procent kontaktů se zbytky zdí a křovin končí utrhnutím.

Celý článek

Kamerov.cz & Niceboy novým sponzorem King of the Lake 2019

 

Novým sponzorem King of the Lake 2019 se stává Kamerov.cz & Niceboy !

Produkty značky Niceboy® byly na evropský trh poprvé uvedeny v roce 2016. Původním zaměřením značky Niceboy® byly outdoorové kamery, autokamery a jejich příslušenství. Tento segment o rok později doplnily produkty z kategorie přenosných repráčků a bezdrátových sluchátek.

Portfolio značky Niceboy® se stále rozšiřuje, jak ve stávajících kategoriích, tak i v kategoriích úplně nových. Do budoucna se tedy můžete těšit na spoustu dalších skvělých produktů.

V současné době se značka Niceboy® prodává v 8 evropských zemích a díky kombinaci skvělého designu, kvality a příznivé ceny, patří naše produkty, vždy k tomu nejoblíbenějšímu zboží.

www.kamerov.cz

Ročník King of the Lake 2018 je již minulostí !

Ročník King of the Lake 2018 ovládl tým 9.TropicLiberec.cz Team ve složení Jan Hubka a Jakub Kolář ! Sláva vítězům a čest poraženým. Veškeré výsledky najdete již na našich stránkách. Postupně budeme přidávat fotografie a oficiální videa ze závodu.

Již aktivně připravujeme ročník King of the Lake 2019 a budeme se těšit na Vaši přízeň i v dalším ročníku !