King of the Lake

Startovní listina – KOTL 2023

č.
Profilová karta
Název posádky
Stát
Plavidlo
1. člen
2. člen
sponzor týmu

1

Extraprívlač Team 1

Juraj Brek

Peter Brcko

2

Czech Fishing Team

Michal Rudolský

Jiří Štech

3

Extraprívlač Team 2

Tomáš Ivanov

Mikuláš Šoganič

4

U Habakuka Boat Team

Milan Mathejzík

Viktor Mathejzík

5

Slovakia Fishing Team

David Mráz

Lukáš Steiger

6

Austria Fishing Team

Enrico Käding

Daniel Holl

7

Slovakia Fishing Team

Gabriel Beňo

Martin Gáblovský

8

Deutschland Fishing Team

Reik Zeume

Thilo Fambach

9

Zeck Fishing Team II

Ladislav Janáček

Tomáš Mališ

10

Zeck Fishing Team

David Koudelka

Tomáš Koudelka

11

Czech Fishing Team

Ondřej Dušek

Jan Müller

12

Czech Fishing Team

Michal Mištera

Lukáš Pína

13

Adventer & fishing II

Jáchym Hanko

Karel Hrubín

14

Deutschland Fishing Team

Daniel Wendt

Tim Schenke

15

Czech Fishing Team

Martin Mrázek

Martin Puškař

16

Czech Fishing Team

Karel Molo

Jakub Dvořák

17

Czech Fishing Team

Miroslav Karvaš

Václav Lešák

18

Forfisher & Fishmachine.cz

Jiří Hoždora

Martin Baďura

19

Slovakia fishing team

Jozef Martinak

Martin Martinak

20

Hearty Rise CZ

Alexandr Toman

Jiří Pešl

21

Rapala Fans Team

Tomáš Mráz

Jan Stluka

22

Czech Fishing Team

Miroslav Návara

Jiří Sobotka

23

Slovakia Fishing Team

Marián Turánek

Christophe ITE-PRAT

24

Slovakia Fishing Team

Jakub Maťaťa

Tomáš Grochal

25

Czech Fishing Team

Jiří Sedlář

Filip Kubeš

26

RTB Monkey Lures

Aleš Erba

Jindřich Hemrlík

27

Czech Fishing Team

Jiří Jirák

Tomáš Goldbach

28

Czech Fishing Team

Jiří Zdráhal

Petr Dvořák

29

Czech Fishing Team

Michal Tyc

Jindřich Tyc

30

Czech Fishing Team

Petr Černý

Robin Černý

31

Chyť a Pusť.cz – Lugafo boats

Václav Klauz

Josef Tříska

32

Slovakia Fishing Team

Sofian Štefan

Jozef Bobok

33

Chyť a Pusť.cz – fans

René Bajger

Karel Pitlík

34

Deutschland Fishing Team

Andreas Meyer

Jan Fiedler

35

Czech Fishing Team

Petr Jaroš

Miroslav Lev

36

Slovakia Fishing Team

Márk Görcs

Richard Wágner

37

U Plavala Příbram – Team 1

Zdeněk Matějka

David Marek

38

U Plavala Příbram – Team 2

Jaroslav Boháč

Julius Nass

39

Czech Fishing Team

Vít Humpl

Karel Pejchal

40

Vendeta Team

Jan Bohuněk

Jiří Bohuněk

41

Czech Fishing Team

Martin Flaška

Jan Jelínek

42

Adventer & fishing

Tomáš Podlipský

Miroslav Vojtek

43

Czech Fishing Team

Jiří Král

Martin Grün

44

SLOVESNKÝ RYBÁR

Patrik Kuvik

Pavel Hoza

45

Czech Fishing Team

Radek Kanov

David Vodrážka

46

Czech Fishing Team

Dušan Zelman

Jarmil Mrkvička

47

Czech Fishing Team

Petr Sadílek

Pavel Popilka

48

Czech Fishing Team

Daniel Havlík

Jaroslav Příhoda

49

Deutschland Fishing Team

Falco Kisser

Maik Wignanek

50

Czech Fishing Team

Jiří Černý

Radek Bartoš

51

Slovakia Fishing Team

Lukáš Mráz

Andrej Matkovic

52

Czech Fishing Team

Adam Šátek

Jakub Černý

53

Czech Fishing Team

Jaroslav Křikava

Jaroslav Louda

54

RNK Lures Fishing Team

Martin Minář

David Juránek

55

Saenger – Iron Claw CZ

David Koloušek

David Brož

56

Czech Fishing Team

Pavel Skála

Tomáš Zuman

57

Chyť a Pusť.cz Team

Martin Kopeček

Radek Dvořák

58

Czech Fishing Team

Matěj Kubánek

Radek Kubánek

59

Czech Fishing Team

Michael Říha

Radek Kubánek

60

Czech Fishing Team

Tomáš Rosák

Lukáš Mrázek

61

LOWRANCE

Radek Filip

Martin Štěpka

62

Pierre Baguette

Andrej šmuro

Branislav Križan

63

Slovakia Fishing Team

Martin Čech

Peter Medo

64

Slovakia Fishing Team

Tomáš Bodorík

Jozef Sroka

65

Czech Fishing Team

David Wachtl

Adam Šneberger

66

Czech Fishing Team

Martin Hybrant

Bořivoj Richter

67

Chyť a Pusť.cz Team

Jakub Kučera

David Kraus

68

Czech Fishing Team

Milan Vokurka

Jan Suchánek

69

Czech Fishing Team

Vladimír Kůs

Daniel Dlouhý

70

Czech Fishing Team

Miroslav Houdek

Zdeněk Houdek

71

Czech Fishing Team

Antonín Řehoř

Zdeněk Hybrant

72

DAIWA RYBABAZAR TEAM

Tomáš Pažout

Martin Loprais

73

Czech Fishing Team

Jaroslav Sokol

Jiří Kafka

74

Oukrofishing Team

Marek Okresa

Tomáš Petrík

75


Slovakia Fishing Team

Richard Vinter

Peter Lukačovič

76


Czech Fishing Team

Martin Nechutný

Petr Vaník

77


JEDA – MotoCraft Team

Marek Čtrnáctý

David Čtrnáctý

78


Czech Fishing Team

Jiří Vahalík

Martin Vondra

79


Czech Fishing Team

Nechyba Ondřej

Michal Ganěv

80


Czech Fishing Team

Martin Kubiska

Richard Popadinec

Translate >

Správa nastavení cookies

Abychom mohli poskytovat co nejlepší zážitky, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, které ukládají informace o zařízení a/nebo k nim přistupují. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při prohlížení nebo jedinečné ID na těchto stránkách.

Na stránkách používáme pouze funkční a statistické cookies.

Funkční

Vždy aktivní
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.

Statistiky

Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely. Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.

Marketing

Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.