Sponzoři a partneři
závodu

Česká značka Adventer & fishing se s radostí připojila k našemu týmu jako GENERÁLNÍ SPONZOR. Tato vášnivá značka vznikla spojením lásky k rybolovu a touhy vytvořit světově uznávanou značku v srdci Evropy. Adventer & fishing přináší do oblasti sportovního rybaření svěží vítr inovace a kvality.

V roce 2023 zaznamenala značka Adventer & fishing několik významných milníků. Jejich cílem bylo působit v 10 zemích, a dnes se může pyšnit jejich přítomností v 19 zemích Evropy. Navíc máte možnost zakoupit produkty Adventer & fishing v 15 zemích prostřednictvím fyzických prodejen. Značka byla oceněna prestižními tituly na veletrhu For Fishing a mezinárodním veletrhu EFTTEX.

Oblečení od Adventer & fishing si oblíbili rybářští průvodci a rybáři po celém světě. Připojte se do rodiny Adventer a zažijte rybaření jako nikdy předtím.

Hlavní sponzoři 2024

Na této stránce postupně budeme zveřejňovat sponzory a partnery  pro King of the Lake 2024.  Sponzory postupně zařazujeme do jednotlivých kategorií a všechny Vám včas představíme jak zde, tak na našich sociálních sítích.

 

Užívejte si naprostou svobodu se střešními stany severské značky Søvnaran. Proměňte vaše auto během chvíle v pohodlný campingový vůz! Užívejte svobodu stylově a s maximálním komfortem. Autostany Søvnaran lze použít takřka na všechna běžná osobní auta, dodávky, offroady nebo SUV případně i na přívěs. Typickým spojovacím prvkem stanů v naší nabídce je inovativní design a rychlý mechanismus otevírání. 

Opřete se o profesionály, společnost Bohemia Marine s.r.o. je výhradním dovozcem značek LOWRANCE, SIMRAD, B&G, MotorGuide, Temo, ZipWake.  Špička v prodeji echolotů a lodního vybavení. Výborná technická podpora jak na dálku, tak přímo na vodě. Posuňte se do nového světa rybařiny.

Značka kvality a preciznosti, která nabízí produkty jak pro přívlač, tak pro sumcařinu. Navrženo rybáři pro rybáře ve skvělém poměru cena vs. výkon. Každoroční inovace a doplňování sortimentu o nové trendy, to je značka ZECK.

Společnost SMARTEO, a.s. nabízí v ČR, SVK a Karibiku nejrozsáhlejší a nejdostupnější pojištění plavidel. Pojišťujeme všechny typy plavidel a registrace. Veškeré podklady, asistence a likvidace škod je v českém jazyce. Nabízíme pojištění odpovědnosti – Modrou kartu a havarijní pojištění – KASKO. Ročně upíšeme na 1,000 nových smluv.

Aktivní rybáři stojící za NaPřívlač s.r.o. jsou aktivními rybáři a milovníky lovu dravců. Jsou výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku značek ZECK, River2Sea a dalších.

France Fishing Adventure Vám otevírá dveře do světa rybaření na atraktivních francouzských revírech. Máte rádi rybolov a pobyt v nádherné a mnohdy i ještě panenské přírodě? Tak potom jasná volba. FFA Vám dokáže zajistit i vyjímečný zážitek při chytání tuňáků.

France Fishing Adventure Vám otevírá dveře do světa rybaření na atraktivních francouzských revírech. Máte rádi rybolov a pobyt v nádherné a mnohdy i ještě panenské přírodě? Tak potom jasná volba. FFA Vám dokáže zajistit i vyjímečný zážitek při chytání tuňáků.
 

Aktivní rybáři stojící za NaPřívlač s.r.o. jsou aktivními rybáři a milovníky lovu dravců. Jsou výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku značek ZECK, River2Sea a dalších.

Sponzoři 2024

Český výrobce a prodejce širokého sortimentu jigových hlaviček vysoké kvality. Zavrtávací hlavy, čeburašky, BEZPROTIHROTOVÉ jigy a tungstenové jigy. Speciální tvary, různorodá řešení. To vše naleznete na www.jigovky.cz

Extraprivlac.sk to je specializovaný prodejce rybářských potřeb, který nabízí přes 70 rybářských značek a při výběru můžete probírat přes 6000 produktů. Velikou novinkou je výhradní zastoupení značky KEITECH pro slovenskou republiku. Velkoobchoní zájemci se můžou obracet na www.nastrahy-keitech.eu

Český výrobce gumových nástrah. Ručně vyráběné aromatizované nástrahy vycházejí z přírodních vzorů. Velké množství nástrah, barev a druhů pro Vaše rybaření.

Lugafo – hliníkové lodě  je ryze česká společnost založená na individuálním přístupu k zákazníkovi. Každá loď LUGAFO je tak svým způsobem originál, jelikož při výrobě vychází z požadavků a potřeb zákazníků. Lodě LUGAFO se vyznačují především vysokou stabilitou, výbornou a snadnou ovladatelností a dlouhou životností. 

Kimple boats  konečně v 🇨🇿 Čechách!! To je skvělá zpráva pro všechny vyznavače lovu ryb z lodě. Lodě Kimple jsou lehké, hliníkové, celosvařované lodě s dlouholetou tradicí a profesionálním vývojem na té nejvyšší úrovni. Nabídku tvoří lodě od malých pramic, přes výletní čluny až po ultra výkonné a kompletně vybavené Bassové lodě s možností motorizace 40hp až 250hp tak, aby si vybral opravdu každý. Distribuci a prodej zajišťuje lodniobchod.cz

Důvodem, proč by si zákazníci měli vybrat právě produkty DK FISHING je jejich neustálé úsilí o zlepšování a inovaci. Stále sledují nejnovější trendy v rybářském průmyslu a snaží se přinášet na trh ty nejlepší produkty za konkurenceschopné ceny. Jsou tady pro vás. Nabízí více než 20 000 produktů k okamžitému odběru. Staňte se součástí rybářské rodiny DK FISHING s.r.o. 

Partnerské závody 2024

Predator Tour

Jeden z největších závodů v Evropě v lovu dravých ryb z lodě, kterého se účastní 150 lodí. Tento závod je každým rokem bezezbytku vyprodán ihned po spuštění registrace a místa do něj jsou z důvodu velkého zájmu losována.

Quantum Pike Cup

Závod PikeCup je čistokrevný štikový závod dvojic ze břehu, který se odehrává na krásném soukromém jezeře Medard.   40 dvojic se utkává o hodnotné ceny, kdo bude nejlepším lovcem štik ?

Boat CUP

Největší závod v lovu dravých ryb na Slovensku. Možnost volby plavidla, skvělá organizace, zábava a adrenalin. To vše je Boat Cup, který se koná na Oravské přehradě.

Mediální partneři 2024

MEDIÁLNÍ PARTNER

Slovenský RYBÁR

Největší rybářský časopis na Slovensku. Rybářský magazín pro všechny „tiché blázny“ Návody, testy, rady, tipy a triky, ale i pohodové čtení pro každého rybáře. Nejlepší přítel každého sportovního rybáře. Průvodce veškerými rybolovnými technikami, které můžete sami vyzkoušet u nás i v zahraničí. Soutěže, recepty, aktuality a příběhy z různých revírů od těch nejlepších rybářů.

MEDIÁLNÍ PARTNER

RYBOMÁNIE

Rybománie je mediálním partnerem King of the Lake. Známé osobnosti rybářské scény, zprávy od vody, zajímavé příběhy, to vše naleznete v podcastu Rybománie. Na webu Rybománie najdeš všechny epizody, a kromě toho také oblečení a doplňky Rybománie, jehož koupí můžete Davidovu tvorbu podpořit, a navíc ti to na rybách bude náramně slušet ! Podpořit jej můžete také na Patreonu, a získat tak mnoho dalších výhod.

Translate >