Sponzoři a partneři
závodu 2018

mediální partneři – 2018

Svaz vykonává rybářské právo, zajišťuje chov, ochranu a lov ryb, ochranu životního prostředí, rozvíjí a popularizuje rybářský sport. Zajišťuje vydání povolenek.
www.crsplzen.cz

Zpravodajsko-diskusní web pro rybáře. Rybářská stránka s nejdelší historii na českém webu. Vznikl v roce 1996 a po celou dobu se neustále zlepšuje a drží si velký náskok před konkurencí jak po technické a obsahové stránce, tak v návštěvnosti ! www.mrk.cz


Jedna z největších regionálních televizí v České republice. Vysílání nepřetržitě už od roku 1996, tedy přes 20 let. V Plzeňském a Karlovarském kraji TV ZAK týdně sleduje přes 300 000 divák !
www.zaktv.cz


Na webu Nachytáno.cz najdete články o lovu ryb, různé rady, návody a videa. Možnost zúčastnit se diskuzí, zakládat diskuzní témata, vytvořit vlastní fotogalerii ve svém profilu. Možnost prezentace Vašich úlovků ve fotogalerii a zprávách od vody s šancí vyhrát zajímavé ceny … to vše nabízí server nachytáno.cz !
www.nachytáno.cz

Kajman je populární rybářský časopis, který vychází již od roku 1994. Jedná se o moderně graficky zpracovaný univerzální rybářský magazín. Dočíst se v němu můžete jak o lovu dravců, kaprařině, feederu, plavané, muškaření, tak o mořském rybolovu.
www.kajman.cz


Profesionální fotograf a kameraman ! Záznam zážitků z ptačí perspektivy pomocí dronu.
www.fotojilek.cz
www.videozdronu.cz

 

HLAVNÍ sponzoři a partneři – 2018

 

Rybářské pobyty, zájezdy a expedice do celého světa. Značka kvality a spolehlivosti rybaření ve světě s tradicí od roku 1992. Jako jednu z cest člověka k relaxaci v přírodě vnímáme sportovní rybolov, proto se již přes dvacet let zabýváme pořádáním rybářských zájezdů a expedic do nejkrásnějších světových lokalit, z nichž mnohé s námi čeští rybáři navštívili vůbec poprvé. Nabídka pobytů a výprav zahrnuje Norsko, Švédsko, Finsko, Irsko, Španělsko, Maledivy, Madagaskar, Namibie, Sibiř, Kamčatka, Kanada-Yukon, Aljaška, Panama, Kostarika, Nikaragua, Brazílie, Argentina, Chile… Profesionální přístup při tvorbě aranžmá pro jednotlivce i skupiny.

www.rybolov.com

NaPřívlač s.r.o. je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku značek River2Sea, Jackson, Golactica, Tournament Baits, LureLeader a dalších. Specialisté na přívlač !
www.naprivlac.cz

Německá značka Jackson se specializuje výhradně na produkty spojené s metodou rybolovu přívlačí. Od bižuterie, přes gumové a umělé nástrahy až po přívlačové pruty a rozsáhlý mořský program. Produkty prémiové kvality bez kompromisů !
www.jackson-fishing.com

Predator Tour je největší přívlačový závod v lovu dravých ryb z lodě v Evropě !! Na letošní ročník 2018 se během pěti dní přihlásilo 100 lodí a dalších 50 je na čekací listině. Vítěz Jackson Trophy 2018 získá, mimo jiné, divokou kartu pro start v ročníku Predator Tour 2019 SWEDEN v hodnotě 16 900,-Kč !!
www.predatortour.com

www.predatortour.se

První sumcová voda pro veřejnost v České republice, perfektní zarybnění, trofejní sumci, komfort přímo u vodní hladiny, bezkonkurenční dostupnost, to vše je Sumčák !!
www.sumcak.cz

Specialisté na GPS sledování . . . .a to od zásilek až po největší strojní zařízení ! V portfoliu Oni System naleznete řešení na míru, které Vám zajistí klidné spaní beze strachu o Váš majetek !
www.onisystem.cz

Seawolf Group – váš partner na vodě i pod hladinou. Kapitánské kurzy na řeky i moře, potápěčská škola, charter lodí kdekoli na světě, tématické zájezdy pro potápěče, rybáře a spoustu dalších služeb naleznete u SeaWolf.
www.seawolf.cz

Výhradní dovozce značek LOWRANCE, B&G a Simrad do České republiky !
www.bohemia-marine.cz

Soukromý rybářský revír o rozloze 7 hektarů.

sponzoři a partneři – 2018

Lapland Pike jsou rybářské závody a festival, jehož cílem je propagovat rybářské revíry švédského Laponska a nabídkout účastníkům možnost soutěžení ve velkém rybářském revíru s možností výběru lovišť. Rybaří se z motorových lodí a z rybářských kajaků, jejichž propagace jakožto moderního a ekologického trendu v rybaření, je součástí soutěže. V roce 2018 se Lapland Pike koná 18-19 srpna v okolí Kattisavan, na řece Umeälven. Kromě štik a okounů se zde loví i lipani a pstruzi !

Více informací a registrace viz www.laplandpike.se

Největší výběr rybářských potřeb najdete u Habakuka. Jsme tu pro Vás již skoro 14 let a našich 6 prodejen nabízí nejširší sortiment rybářských potřeb na ploše přes 1200 m2, ve městech Rokycany, Domažlice, Beroun samozřejmě také 3x v Plzni.  Naše dlouholeté heslo zní. JSME TU PRO VÁS. S přáním mnoha hezkých zážitků u vody. Jirka Hrdý a kolektiv Rybářských potřeb U Habakuka.
www.uhabakuka.cz


Jigstreamer.cz – Eshop se zaměřením na dravé ryby.Výroba a prodej originálních vláčecích péřových nástrah, jigové hlavičky a doplňky na přívlač.
www.jigstreamer.cz

Lure Leader – specialista na výrobu špičkových přívlačových prutů. Díky použití nejmodernějších materiálů získávají pruty LureLeader jedny z nejlepších vlastností jaké lze docílit.

River2Sea je značka, která má své kořeny v USA. V jejím arzenálu naleznete řadu inovativních, jak umělých, tak gumových nástrach. Precizní zpracování a inovativní řešení nástrah dělají z této značky odlišného hráče na trhu, kterého jistě nepřehlédnete.

Český výrobce gumových nástrah RNK Lures se zabývá výrobou většinou netradičních nástrah, které vycházejí z přírodních vzorů a jsou pro zvýšení účinnosti ještě silně aromatizovány. Své zkušenosti z lovu ryb do této značky vložili bratři Tomáš a David Koudelkovi !

www.privlac-shop.cz

FRANCE FISHING ADVENTURE Vám otevírá dveře do světa rybaření na atraktivních francouzských revírech a v národních parcích. Pokud máte rádi rybolov a s ním spojený pobyt v nádherné a mnohdy i ještě panenské přírodě, vydejte se s FFA za dobrodružstvím, do země mohutných řek, křišťálových jezer, lahodného vína i jídla a hlavně velkých ryb, jimiž je Francie proslulá.

www.francefishingadventure.cz

Společnost Boatstore.cz se zabývá distribucí speciálních a unikátních výrobků ze zahraničí, a to zejména nafukovacích plavidel pro rybáře značek Elling a Ondatra. Dále v portfoliu firmy naleznete chytré doplňky Borika Fasten, které potěší nejen rybáře ale například i lodní cestovatele a jachtaře. Snahou BoatStore.cz je nasbírat co nejvíce zkušeností, které poté aplikují na nabízené produkty !

www.boatstore.cz

TRACKIMO je kompaktní, lehké a voděodolné zařízení vybavené baterií s dlouhou životností. SLUŽBA je dostupná na celém světě a přístup k ní je prostřednictvím mobilní aplikace a stránky www. Příslušenství připojené k zařízení vám umožní jeho využití pro různé účely. Můžete je připojit k batohu nebo tašce, ke kolu nebo k motorce, vložit do zavazadla nebo dát vašemu dítěti a sledovat je za pomoci naší aplikace nebo prostřednictvím internetového portálu TRACKIMO. Trackimo vám umožní mít vždy vše pod kontrolou.

www.mh.cz

Japonsko je rybářská velmoc a není proto překvapením, že právě odsud pochází světoznámá a kvalitou proslulá značka rybářského náčiní Major Craft.e rybářská velmoc a není proto překvapením, že právě odsud pochází světoznámá a kvalitou proslulá značka rybářského náčiní Major Craft.

Všechny pruty Major Craft, včetně nejlevnějších modelů, používají světově osvědčené komponenty FUJI. Proto se můžete vždy spolehnout na maximální možnou kvalitu. Za pozornost například stojí high endová očka FUJI TORZITE, která najdete u vyšších modelů Major Craft.

 
Translate >