Startovní listina
KOTL 2024

Startovní listina – KOTL 2024

č.
Profilová karta
Název posádky
Stát
Plavidlo
1. člen
2. člen
sponzor týmu

1

Slovakia Fishing Team

Martin Gáblovský

Gabriel Beňo

2

Extraprívlač Team 2

Mikuláš Šoganič

Tomáš Ivanov

3

Extraprívlač Team 1

Juraj Brek

Peter Brcko

4

Lodenaorliku.cz

René Bajger

David Holub

5

Slovakia Fishing Team

Jozef Martinak

Lenka Martinak

6

Czech Fishing Team

Michal Tyc

Jindřich Tyc

7

Saenger – Iron Claw CZ

David Koloušek

David Brož

8

Slovakia Fishing Team

Dušan Zelman

Norbert Tanoczky

9

Czech Fishing Team

Vilém Gröger

Marián Kovár

10

Czech Fishing Team

Martin Mrázek

Martin Puškař

11

U Habakuka Boat Team

Milan Mathejzík

Viktor Mathejzík

12

Austria Fishing Team

Reik Zeume

Thilo Fambach

13

SF Boats

Robert Schwarzkopf

Tomáš Porubčanský

14

Czech Fishing Team

Aleš Pimper

David Jakubka

15

Made In ZECK

Ladislav Janáček

Tomáš Mališ

16

Kimple Boats CZ

Tomáš Truc

Martin Deméň

17

Czech Fishing Team

Matěj Kubánek

Radek Kubánek

18

DELPHIN Fishing Team

Andrej Benka

Kamil Križo

19

Poland Fishing Team

Mykyta Bunchuk

Ivan Dyshuk

20

Chyť a Pusť – Lugafo Boats

Václav Klauz

Josef Tříska

21

Czech Fishing Team

Jan Wolf

Taras Burakov

22

Czech Fishing Team

Vít Humpl

xxxx xxxx

23

Zeck Fishing Team

David Koudelka

Tomáš Koudelka

24

Czech Fishing Team

Miroslav Pažout

Andrea Zemanová

25

Oukrofishing Team

Marek Okresa

Tomáš Petrík

26

Czech Fishing Team

Jiří Zdráhal

Petr Dvořák

27

Czech Fishing Team

Lubor Nechanický

Lenka Bradová

28

Czech Fishing Team

Michael Říha

Radek Bartoš

29

Czech Fishing Team

Karel Molo

Jakub Dvořák

30

Slovakia Fishing Team

Jakub Horváth

Martin Čech

31

Czech Fishing Team

Jakub Haleš

Jan Šácha

32

Pike Cup qualification

xxxx xxxx

xxxx xxxx

33

Czech Fishing Team

Adam Šátek

Jakub Loch

34

Slovenský RYBÁR

Patrik Kuvik

Pavel Hoza

35

Adventer & fishing TM

Tomáš Podlipský

Miroslav Vojtek

36

Czech Fishing Team

Miroslav Karvaš

Václav Lešák

37

Austria Fishing Team

Enrico Käding

xxxx xxxx

38

Slovakia Fishing Team

Marián Turánek

Christophe ITE-PRAT

39

Czech Fishing Team

Jiří Král

Martin Grün

40

Czech Fishing Team

František Čáha

Rudolf Stonawski

41

Chyť a Pusť.cz

Jakub Kučera

Tomáš Chládek

42

RTB Monkey Lures

Aleš Erba

Jindřich Hemrlík

43

Czech Fishing Team

Jan Suchánek

Milan Vokurka

44

Czech Fishing Team

Martin Štěpnička

Radek Štěpnička

45

Czech Fishing Team

Petr Sadílek

Pavel Popilka

46

Czech Fishing Team

Vojtěch Dohnal

Josef Lexa

47

Chyť a Pusť.cz II

Radek Dvořák

Martin Kopeček

48

Slovakia Fishing Team

Jakub Pacuch

Matuš Pařízek

49

Czech Fishing Team

Robert Shaya

Jakub Kubernát

50

U Plavala Příbram I

Zdeněk Matějka

David Marek

51

U Plavala Příbram II

Jaroslav Boháč

Julius Nass

52

DAIWA & RYBABAZAR

Tomáš Pažout

Martin Loprais

53

Major Craft CZ & SK

David Čtrnáctý

Marek Čtrnáctý

54

Czech Fishing Team

Martin Kubiska

Jindřich Kovář

55

Czech Fishing Team

Daniel Havlík

Dominik Havlík

56

Czech Fishing Team

Jiří Vahalík

Martin Vondra

57

Czech Fishing Team

Karel Kopecký

Robert Podraný

58

Czech Fishing Team

Jaroslav Křikava

Jaroslav Louda

59

Czech Fishing Team

Martin Nechutný

Petr Vaník

60

INTECH Team

Jakub Maťaťa

Michal Kollár

61

Slovakia Fishing Team

David Mráz

Lukáš Steiger

62

Czech Fishing Team

Jiří Kafka

Václav Teska

63

Deutschland Fishing Team

Jan Fiedler

Andreas Mayer

64

Czech Fishing Team

Tomáš Nádraský

Vítek Nádraský

65

Czech Fishing Team

Miroslav Návara

Lukáš Dlask

66

Slovakia Fishing Team

Igor Zlechovec

Patrik Belanec

67

RNK Lures Fishing Team

Martin Minář

David Juránek

68

Czech Fishing Team

Daniel Dlouhý

Teo Dašek

69

Czech Fishing Team

Jiří Jirák

Tomáš Goldbach

70

Czech Fishing Team

Daniel Jandus

Miroslav Poupa

71

Czech Fishing Team

Michal Mištera

Lukáš Pína

72

Czech Fishing Team

Jaroslav Sokol

Daniel Sokol

73

Pierre Baguette Team

Andrej Šmuro

Branislav Križan

74

Slovakia Fishing Team

Andrej Matkovic

Tomáš Čech

75

Deutschland Fishing Team

Falco Kisser

Maik Wignanek

76

LOWRANCE

Radek Filip

Martin Štěpka

77

Czech Fishing Team

Tomáš Kafka

Ondřej Kafka

78

Slovakia Fishing Team

Richard Vinter

Peter Lukačovič

79

Czech Fishing Team

Martin Barej

Krzysztof Barej

80

Czech Fishing Team

Jan Bohuněk

Jiří Bohuněk

Čekací listina – KOTL 2024

č.
Profilová karta
Název posádky
Stát
Plavidlo
1. člen
2. člen
sponzor týmu

1

ILLEX Team

Ivan Fabian

Peter Kopunec

2

Czech Fishing Team

David Wachtl

Jiří Huml

3

Czech Fishing Team

Tomáš Rosák

Lukáš Mrázek

4

Czech Fishing Team

Miroslav Cihla

Martin Kaftan

Translate >