Pojištění
lodí SMARTEO

Zvýhodněné pojištění

Společně s naším partnerem, společností SMARTEO a.s. jsme si pro Vás připravili akční promo balíčky pojištění. Během závodu King of the Lake 2022 je požadováno povinné základní pojištění odpovědnosti, tedy modrá karta.

Na veškerých mezinárodních závodech, ať se jedná o rybářské, či nerybářské závody plachetnic atd. je toto pojištění požadováno. Považujeme toto pojištění jako naprostý základ k provozu plavidla, stejně tak jako je to u povinného ručení u Vašeho automobilu. Základní modrá karta kryje zejméne poškození jak majetku, tak i zdraví způsobené při provozu plavidla ostatním.

  • Při kotvení odřete vedle stojící plavidla
  • Při kotvení poškodíte molo
  • Při odplouvání z mariny zapomenete vytáhnout elektrický kabel a poškodíte elekt. rozvaděč na molu
  • Způsobíte nehodu při plavbě a poškodíte druhé plavidlo
  • Přejedete plavce či rybáře
  • Vaše plavidlo způsobí, vinou špatně odpojené baterie, požár a shoří celá hala včetně několika plavidel
  • Člen posádky při najetí na vlnu spadne přes palubu a lodní šroub mu způsobí zranění
  • Při přepravě po dálnici musíte rychle brzdit a plavidlo sjede z podvozku a trefí projíždějící auto

BĚHEM KOMUNIKACE PRO ZVÝHODNĚNÉ POJIŠTĚNÍ UVÁDĚJTE VŽDY PROMO KÓD

#KOTL

Modrá karta

Pojištění odpovědnosti z provozu plavidla kryje škody způsobené Vaším plavidlem při jízdě, při kotvení plavidla v přístavu/marině, při přepravě nebo při skladování na souši vůči třetím osobám. Pojištění odpovědnosti lze sjednat pro všechny druhy plavidel a je závislé na výkonu motoru. MODRÁ KARTA je povinná již v několika evropských státech (Chorvatsko, Itálie, Slovensko) a další budou přibývat. V dnešní době Vás ale bez MODRÉ KARTY nepustí do většiny přístavů nebo marin. I zakotvené plavidlo může způsobit škodu na okolostojících plavidlech nebo molu. Pojištění odpovědnosti je celoroční, i v hale kde je plavidlo zazimované může dojít ke škodě na okolních plavidlech.

Pojištění odpovědnosti na závodech je automaticky zahrnuto v základním pojištění. Pojištění se sjednává celoročně a lze samozřejmě v případě prodeje plavidla ukončit.

MODROU KARTU – pojištění odpovědnosti z provozu plavidla lze sjednat pro motorové čluny, plachetnice, katamarány, vodní skútry, hausbóty, parníky, trajekty či malé rybářské pramičky.

KASKO - havarijní pojištění

Nástavbou tohoto pojištění je pojištění KASKO, tedy takové havarijní pojištění, které zajistí plnění přímo pojištěné osobě, a to včetně odcizení, vandalismu. Ať už si způsobíte škodu na přepravní traileru, elektromotoru, spalovacím motoru, lodi, vše máte kryté a že se v případě vybavení lodě nebavíme o malých částkách.

Už i při samotné cestě do zahraničí případná nehoda, asistence atd. může vyjít na nemalé peníze. Ohledně havarijního pojištění kontaktujte přímo společnost SMARTEO.

OHLEDNĚ SJEDNÁNÍ JAK ZÁKLADNÍHO POJIŠTĚNÍ, TAK I HAVARIJNÍHO POJIŠTĚNÍ KASKO DOPORUČUJEME NAPŘÍMO KONTAKTOVAT SPOLEČNOST SMARTEO NA ODKAZU NÍŽE

Translate >