Sponzoři a partneři
závodu 2016

 

 

 Společnost RTB media s.r.o. se zaměřuje na velkoobchodní zastoupení značek Niceboy® a SJCAM v České republice a na Slovensku. Na trhu působíme od roku 2013. V současné době máme v našem portfoliu velmi kvalitní akční kamery Niceboy® VEGA, kamery SJCAM  a univerzální příslušenství Niceboy® k většině akčních kamer.Značka Niceboy®Kamery Niceboy® VEGA jsou novinkou na poli akčních kamer a jsou vážnou konkurencí všem akčním kamerám. Jejich vzrůstající obliba je dána prvotřídní kvalitou videí a celkově velmi kvalitním zpracováním kamery a zároveň jejich neuvěřitelnou cenou.

Hodnocení uživatelů i přísných recenzentů v drtivé většině označuje kamery Niceboy® VEGA jako akční kamery s nejlepším poměrem mezi cenou a kvalitou. Kamery Niceboy® VEGA bez nadsázky způsobují revoluci na trhu v oblasti akčního natáčení. Niceboy®  vyrábí i nepřeberné množství příslušenství k akčním kamerám, které je kompatibilní s většinou akčních kamer na trhu.

www.kamerov.cz

www.niceboy.cz

Značka GUMOTEX Boats&Ooutdoor v sobě spojuje zábavu, dobrodružství a dlouholetou tradici. Ať už při rekreačních plavbách s rodinou, na turistice s kamarády anebo na divoké vodě, je profesionálním partnerem, na kterého je spolehnutí. Nafukovací čluny značky GUMOTEX přináší radost, dobrodružství a adrenalin do života lidí po celém světě již 60 let. Léty ověřená výroba, jejíž původní technologie se dodnes používá jako základ pro výrobu současných člunů, potvrzuje, že výrobky z produkce GUMOTEX Boats&Outdoor mají i v dnešní době téměř neomezenou životnost. Společnost GUMOTEX, a.s. ctí tradici a poctivou práci, všechny výrobky jsou ruční prací a poctivým dílem šikovných rukou. Jejich přednostmi jsou bezpečnost, kvalita, nízká hmotnost a výborná skladnost.

 
Jedny z nejzajímavějších revírů v Evropě. Rybářské kempy na řece Pád, či soustavě jezer u města Mantova v Itálii. Chráněné krajinné rezervace, kvetoucí lotosová pole a dechberoucí rybářské zážitky, to vše Vám přináší WallerCamp.de. Hlavní cílový rybí druh pro vláčkaře je candát, sumec, bolen a blackbass !!

Výhradní zprostředkovatelem zájezdů německé cestovní kanceláře Andree´s Angelreisen pro Českou a Slovenskou republiku. Nechte se přesvědčit o jedinečnosti Ria Ebra ve Španělsku, nechte se unést drsnou krásou Islandu a jeho nepřeberným množstvím ryb, zažijte rybolov snů v zemi rybám zaslíbené – Norsku, nebo vyražte za pořádnou dávkou adrenalinu na Big Game do Keni. Splňte si svůj sen rybařením na Aljašce nebo v Kanadě, prožijte krásné dny na hausbótu na malebných irských řekách nebo v útulném domku na břehu křišťálově čistého švédského jezera.

www.gofishing.cz  

Mladá italská dynamicky se rozvíjející společnost, která byla založena v roce 2010. Zrodila se díky obrovskému nadšení zakladatelů, kteří jsou sami vášnivými rybáři. Jejich nápady a kreativita pomohly vytvořit originální oděvní značku, která ve svém sortimentu pokrývá téměř všechny rybářské disciplíny. Každý výrobek je registrovanou značkou a je charakteristický vysokou kvalitou. Ruku v ruce jdou spolu při výrobě těchto produktů originální návrh, design a pečlivost zhotovení do posledního detailu. Všechny tyto faktory řadí HOTSPOT mezi jednu z nejúspěšnějších společností na trhu s rybářskými oděvy.

www.hotspotshop.cz

Rybářský velkoobchod a maloobchod se zaměřením na aktivní rybolov přívlačí. Nabízíme produkty špičkových zahraničních firem Jackson, River2Sea, Lucky Craft, Rooster, TufLine, Lunker City, Reins, Keitech, a dalších.  Výhradní dovozce značek River2Sea, Jackson, Rooster, LuckyCraft a dalších. Zakládáme si na férovém jednání se zákazníkem. Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme s výběrem! Tight Lines!!!

www.naprivlac.cz

www.rybarskepotreby-naprivlac.cz

Německý výrobce specializovaný na produkty určené čistě pro metodu přívlače ! Od bižuterie, přes gumové, umělé nástrahy, až po pruty, pouzdra a batohy !

 
Výhradní dovozce značek LOWRANCE, B&G a Simrad do České republiky !

www.bohemia-marine.cz


Výhradní distributor značky Ledlenser do ČR a SR ! Německá značka inovativních LED svítilen, které propojují moderní technologie s designem. Ledlenser je synonymum spolehlivosti ve všech oborech použití, jak u profesionálu, tak běžných oudoorových sportovců. Ledlesner je spolehlivá značka, kterou používají policisté, hasiči i záchranáři po celém světě. Za kvalitou produktů si stojíme. Proto se na Ledlenser vztahuje záruka 7 let!

www.ledlenser.cz  

Rybářské potřeby s hlavním zaměřením na metodu přívlače disponující prodejní plochou 250m2 o dvou podlažích !!

www.abos.cz

TRACKIMO je kompaktní, lehké a voděodolné zařízení vybavené baterií s dlouhou životností. SLUŽBA je dostupná na celém světě  a  přístup k ní je prostřednictvím mobilní aplikace a stránky www.  Příslušenství připojené k zařízení vám umožní jeho využití pro různé účely. Můžete je připojit k batohu nebo tašce, ke kolu nebo k motorce, vložit do zavazadla nebo dát vašemu dítěti a sledovat je za pomoci naší aplikace nebo prostřednictvím internetového portálu TRACKIMO. Trackimo vám umožní mít vždy vše pod kontrolou.

Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě! Deeper vysílá zvukové signály, jejichž odrazy od předmětů okamžitě zpracovává a vizualizuje na chytrém telefonu nebo tabletu. To umožňuje zachytit polohu i relativní velikost ryb v hloubce až 80 metrů, stejně jako mapovat okolí i vodní plochu. Nové modely Deeper PRO a Deeper PRO+ mají dosah WiFi signálu až 100 metrů.

NAUTIG SE – prodejce a výrobce kvalitních svařovaných hliníkových lodí. Nabízíme výrobu, prodej a distribuci hliníkových lodí. Sváření hliníku a jeho slitin (TIG, MIG, MAG). Realizujeme pokročilé hliníkové konstrukce pro aeronautické účely. Civilní, průmyslové i vojenské projekty. Zakázkové svařování a opravy, výroba lodí, pontonů, houseboatů a podobně.

Výrobce značkových nealkoholických nápojů společnosti The Coca-Cola Company. Nabízíme své produkty více než 15 miliónům spotřebitelů ve dvou zemích. Vyrábíme a distribuujeme unikátní portfolio kvalitních značek nealkoholických nápojů.

www.coca-colahellenic.cz

Soukromý rybářský revír o rozloze 7 hektarů.

www.letinskyrybnik.cz

Zatopený důl s velmi čistou vodou, kde se povrchově těžil Antracit.Chytá se na 4 až 15 metrech. Největší hloubka 22m v místě původního odčerpávání vody při těžbě. Je možné chytat i na mělčině. Těžší voda s velmi bojovnými kapry a velkými okouny.

www.facebook.com/radnicejezero

GPS : 49.845294, 13.610979

Firma Rybářské potřeby“u Habakuka” vznikla na jaře roku 2004 v Rokycanech. Momentálně nabízí servis 9 poboček po České republice

www.uhabakuka.cz

Rekreační objekt POHODA má celkovou kapacitu 86 míst. Z toho 46 míst v hlavní budově a 40 míst v chatkách.

Ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích v hlavní budově se společným soc. zařízením.

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ZÁVODU

Již neuvěřitelných 20 let vysílání v celém Plzeňském a Karlovarském kraji !

Časopis Rybářství oficiálním mediálním partnerem JACKSON trophy 2016 !!

Rádio KissProton oficiálním mediálním partnerem JACKSON trophy 2016 !!

Fotograf a kameraman Jan Jílek fotí, protože ho baví poznávat nové lidi,  fotit rozjasněné tváře,  slzy, fotit lidi v nevšedních situacích a šťastných chvílích. Chce zachytit tyto pocity a díky jeho fotografiím Vám je připomenou i za mnoho let !

[table “” not found /]


Translate >