Sponzoři a partneři
závodu 2017

Generální sponzor Jackson Trophy 2017

Společnost Wavy Boats s.r.o je firma, která rozumí motorovým lodím a lodní elektronice. Ve svém portfoliu má zahrnutou celou škálu modelů od nejmenších, cca 3 metrových lodiček, po 10ti metrové obytné lodě. U všech prodávaných typů je výhradním dovozcem, prodejcem a zastoupením daného výrobce pro Českou republiku. Pravidelnou účastí na školeních a seminářích výrobců drží krok s aktuálním děním v lodním průmyslu !

SellFish je dvoupodlažní rybářská prodejna v Plzni se zaměřením na veškeré rybolovné techniky. Moderní prostředí, profesionální personál a špičkové produkty, to je SellFish !!

www.facebook.com/sellfish.cz

GPS Dozor je nejrychleji rostoucí značkou v oboru monitoringu vozidel. Působí na českém, slovenském a polském trhu. Satelitní sledování vozidel nehlídá pouze aktuální polohu vozidel, avšak také například spotřebu paliva, vede elektronickou knihu jízd, dokáže zabránit pokusům o zneužití a ulehčí správu celého vozového parku. O mnoha dalších funkcích se můžete dočíst na následujícím odkazu. https://www.gpsdozor.cz/funkce-systemu. S GPS Dozorem můžete sledovat vše, co je v pohybu: osobní vozidla, nákladní vozy, zemědělskou techniku, lodě, zásilky a dokonce i osoby či zvířata !

Společnost Boatstore.cz se zabývá distribucí speciálních a unikátních výrobků ze zahraničí, a to zejména nafukovacích plavidel pro rybáře. Dále v portfoliu firmy naleznete chytré doplňky, které potěší nejen rybáře ale například i lodní cestovatele a jachtaře. Snahou BoatStore.cz je nasbírat co nejvíce zkušeností, které poté aplikujeme na námí nabízené produkty !

!!! NOVINKA NA ČESKÉM TRHU !!! LEHKÝ, SKLADNÝ, POHODLNÝ. To je katamarán ONDATRA. Váží pouhých 12Kg a díky vychytané hliníkové konstrukci jej lze snadno a rychle složit do velikosti batohu ! V tomto pohodlném katamaránu vydržíte rybařit celé hodiny NOVÝ ZPŮSOB RYBAŘENÍ !

Špičkové nafukovací čluny. Díky kajakovému tvaru jsou čluny velice rychlé a zároveň velmi stabilní. Již od výroby jsou všechny čluny vybaveny příslušenstvím BORIKA. Různé velikosti, velmi lehké provedení, skvělá ovladatelnost . . . . to je ELLING ! Čluny ze kterých si dokáže vybrat každý !

Japonsko je rybářská velmoc a není proto překvapením, že právě odsud pochází světoznámá a kvalitou proslulá značka rybářského náčiní Major Craft.e rybářská velmoc a není proto překvapením, že právě odsud pochází světoznámá a kvalitou proslulá značka rybářského náčiní Major Craft.

Všechny pruty Major Craft, včetně nejlevnějších modelů, používají světově osvědčené komponenty FUJI. Proto se můžete vždy spolehnout na maximální možnou kvalitu. Za pozornost například stojí high endová očka FUJI TORZITE, která najdete u vyšších modelů Major Craft.

První sumcová voda pro veřejnost v České republice, perfektní zarybnění, trofejní sumci, komfort přímo u vodní hladiny, bezkonkurenční dostupnost, to vše je Sumčák !!

NaPřívlač s.r.o. je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku značek River2Sea, Jackson, Golactica, Tournament Baits a dalších. Specialisté na přívlač !

www.rybarskepotreby-naprivlac.cz

Německá značka Jackson se specializuje výhradně na produkty spojené s metodou rybolovu přívlačí. Od bižuterie, přes gumové a umělé nástrahy až po přívlačové pruty a rozsáhlý mořský program. Produkty prémiové kvality bez kompromisů !

Predator Tour je největší přívlačový závod v lovu dravých ryb z lodě v Evropě !! Na letošní ročník 2017 se během pěti dní přihlásilo 100 lodí a dalších 50 je na čekací listině. Vítěz Jackson Trophy 2017 získá, mimo jiné, divokou kartu pro start v ročníku Predator Tour 2018 v hodnotě 21 600,-Kč !! Posádky na druhém až pátém místě mají rezervovanou pozici a přednostní právo pro účast na Predator Tour 2018 !

Švejk restaurant je největší český gastronomický franchisingový řetězec s více než 50 vystavenými provozovnami. V každé restauraci najdete originální dobové doplňky, které byly součástí prvorepublikových hostinců. Základem naší filozofie je prezentace toho nejlepšího z Čech. U nás v restauraci najdete s jistotou tradiční plzeňský ležák ale i další druhy piv z portfolia Plzeňských pivovarů a.s. Všechny naše restaurace dbají na kvalitu čepovaného tankového i sudového piva a jsou držiteli certifikací nejvyšší kvality piva. Atmosféru restaurace vytváří klasická česká lidová hudba s dobovým oblečením personálu. Výčepní nosí „švejkovskou čepici”, bílou košili, šedé kalhoty a kšandy. Servírky mají červenou sukni a bílou halenku. Mezi hlavní atributy patří právě originální stylový interiér s dobovými prvky.

Největší výběr rybářských potřeb najdete u Habakuka. Jsme tu pro Vás již skoro  14 let a našich 6 prodejen nabízí nejširší sortiment rybářských potřeb na ploše přes 1200 m2, ve městech Rokycany, Domažlice, Beroun samozřejmě také 3x v Plzni. Největší sortiment Přívlačových nástrah najdete v Plzni na Roudné, Muškařských nástrah i přívlač v Plzni na Slovanské ulici a největší Kaprařskou speciálku v České republice v Plzni v ulici Malická. Pokud jste našimi zákazníky, tak Vám děkujeme za vaši přízeň a pokud jste nás ještě nenavštívili, tak se na vaši návštěvu těšíme. Naše dlouholeté heslo zní. JSME TU PRO VÁS. S přáním mnoha hezkých zážitků u vody. Jirka Hrdý a kolektiv Rybářských potřeb U Habakuka.

Rybářské potřeby s hlavním zaměřením na metodu přívlače disponující prodejní plochou 250m2 o dvou podlažích !!

Rekreační objekt POHODA má celkovou kapacitu 86 míst. Z toho 46 míst v hlavní budově a 40 míst v chatkách. Ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích v hlavní budově se společným soc. zařízením.

Rybářské potřeby a rybárna U KRTKŮ v Dobřanech !  Prodej živých a doma uzených ryb. Prodej rybářských potřeb pro veškeré metody rybaření !

Značka GUMOTEX Boats&Outdoor v sobě spojuje zábavu, dobrodružství a dlouholetou tradici. Ať už při rekreačních plavbách s rodinou, na turistice s kamarády anebo na divoké vodě, je profesionálním partnerem, na kterého je spolehnutí. Nafukovací čluny značky GUMOTEX přináší radost, dobrodružství a adrenalin do života lidí po celém světě již více než 60 let. Léty ověřená výroba, jejíž původní technologie se dodnes používá jako základ pro výrobu současných člunů, potvrzuje, že výrobky z produkce GUMOTEX Boats&Outdoor mají i v dnešní době dlouholetou životnost. Značka GUMOTEX Boats&Outdoor ctí tradici a poctivou práci, všechny výrobky jsou ruční prací a poctivým dílem šikovných rukou. Jejich přednostmi jsou bezpečnost a komfort, kvalita, nízká hmotnost, vysoká nosnost, sbalitelnost, snadná přeprava a nízká ekologická zátěž.

Seawolf Group – váš partner na vodě i pod hladinou.

-Kapitánské kurzy na řeky i moře
-Potápěčská škola
-Charter lodí kdekoli na světě
-Tématické zájezdy pro potápěče a rybáře

Rybářské pobyty, zájezdy a expedice do celého světa. Značka kvality a spolehlivosti rybaření ve světě s tradicí od roku 1992. Jako jednu z cest člověka k relaxaci v přírodě vnímáme sportovní rybolov, proto se již přes dvacet let zabýváme pořádáním rybářských zájezdů a expedic do nejkrásnějších světových lokalit, z nichž mnohé s námi čeští rybáři navštívili vůbec poprvé. Nabídka pobytů a výprav zahrnuje Norsko, Švédsko, Finsko, Irsko, Španělsko, Maledivy, Madagaskar, Namibie, Sibiř, Kamčatka, Kanada-Yukon, Aljaška, Panama, Kostarika, Nikaragua, Brazílie, Argentina, Chile… Profesionální přístup při tvorbě aranžmá pro jednotlivce i skupiny.

Firma TRAILERS & FACILITY s.r.o. je výhradním zástupcem značky Brenderup pro distribuci a prodej přívěsných vozíků, přívěsů a přepravníků pro Českou republiku a Slovenskou republiku. V produktové řadě naleznete jak přívěsy nebrzděné s celkovou hmotností do 750kg, tak přívěsy brzděné s celkovou hmotností 750-3500kg. Dále pak jednonápravové přívěsy, dvounápravové přívěsy, přívěsy s koly vedle nebo pod ložnou plochou. Brenderup Group byla založena v letech 1934 až 1936. Na vzniku se podíleli bratři Franssonovi a Ove Justesen. Franssonovi začínali v malé lokalitě Fågelsta v Östergötlandu ve Švédsku s výrobou vagonů a vozíků, zatímco Ove Justesen na ostrově Fyn v Dánsku s opravami zemědělských strojů.

Výroba přívěsů za automobil začala v roce 1952 a rychle se rozšířila. Výroba a servis Brenderup zůstala v Dánsku do roku 1973. Firma Brenderup expandovala v roce 1980 především na mezinárodní trhy do Švédska, Norska a Německa.

V roce 1991 Brenderup získala společnost Eldon. Brenderup se tak stal součástí stejného koncernu jako jeho předchozí konkurent Fogelsta. Díky tomuto spojení mohla být zjednodušena výroba přívěsných vozíků. Bylo tím dosaženo optimalizace mezi oběma výrobci.

Eldon expandoval a rozšířil svou společnost o přívěsy značek Gisebo, Star Trailer a Kyllingekärran. Eldon byl poté koupen známou mezinárodní společností Thule Group, jejíž divize Thule je známá především výrobou střešních nosičů, střešních boxů, nosičů jízdních kol apod.

Po více než 20 letech byla Thule Trailers – část Thule Group v roce 2014 prodána společnosti Accent Equity 2012, která je momentálním vlastním firmy Brenderup AB a sídlí stejně jako společnost Thule Group ve švédském Malmö.

Výhradní dovozce značek LOWRANCE, B&G a Simrad do České republiky !

Jigstreamer.cz –  Eshop se zaměřením na dravé ryby.Výroba a prodej originálních vláčecích péřových nástrah, jigové hlavičky a doplňky na přívlač.

www.jigstreamer.cz

Společnost RTB media s.r.o. se zaměřuje na velkoobchodní zastoupení značek Niceboy® a SJCAM v České republice a na Slovensku. Na trhu působíme od roku 2013. V současné době máme v našem portfoliu velmi kvalitní akční kamery Niceboy® VEGA, kamery SJCAM  a univerzální příslušenství Niceboy® k většině akčních kamer. Kamery Niceboy® VEGA jsou novinkou na poli akčních kamer a jsou vážnou konkurencí všem akčním kamerám. Jejich vzrůstající obliba je dána prvotřídní kvalitou videí a celkově velmi kvalitním zpracováním kamery a zároveň jejich neuvěřitelnou cenou.Hodnocení uživatelů i přísných recenzentů v drtivé většině označuje kamery Niceboy® VEGA jako akční kamery s nejlepším poměrem mezi cenou a kvalitou. Kamery Niceboy® VEGA bez nadsázky způsobují revoluci na trhu v oblasti akčního natáčení. Niceboy®  vyrábí i nepřeberné množství příslušenství k akčním kamerám, které je kompatibilní s většinou akčních kamer na trhu.

www.kamerov.cz

www.niceboy.cz

Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě! Deeper vysílá zvukové signály, jejichž odrazy od předmětů okamžitě zpracovává a vizualizuje na chytrém telefonu nebo tabletu. To umožňuje zachytit polohu i relativní velikost ryb v hloubce až 80 metrů, stejně jako mapovat okolí i vodní plochu. Nové modely Deeper PRO a Deeper PRO+ mají dosah WiFi signálu až 100 metrů.

www.deeper-sonar.cz

PRSO.me je specializovaný rybářský e-shop na přívlač. V nabídce obchodu naleznete navijáky Okuma, pruty Favorite, originální nástrahy PRSO, Crazy Fish, SV-Fishing, Keitech a Savage Gear.

www.prso.me

Český výrobce gumových nástrah RNK Lures se zabává výrobou většinou netradičních nástrah, které vycházejí z přírodních vzorů a jsou pro zvýšení účinnosti ještě silně aromatizovány.

Partneři a mediální partneři Jackson Trophy – 2017

 

Již neuvěřitelných 20 let vysílání v celém Plzeňském a Karlovarském kraji !

www.zaktv.cz

Na webu Nachytáno.cz najdete články o lovu ryb, různé rady, návody a videa. Možnost zúčastnit se diskuzí, zakládat diskuzní témata, vytvořit vlastní fotogalerii ve svém profilu. Možnost prezentace Vašich úlovků ve fotogalerii a zprávách od vody s šancí vyhrát zajímavé ceny … to vše nabízí server nachytáno.cz !

www.nachytáno.cz

Profesionální fotograf a kameraman ! Záznam zážitků z ptačí perspektivy pomocí dronu.

www.fotojilek.cz

www.videozdronu.cz

Kajman je populární rybářský časopis, který vychází již od roku 1994. Jedná se o moderně graficky zpracovaný univerzální rybářský magazín. Dočíst se v němu můžete jak o lovu dravců, kaprařině, feederu, plavané, muškaření, tak o mořském rybolovu.

www.kajman.cz

Zpravodajsko-diskusní web pro rybáře. Obsah webu je tvořen jak jeho redaktory a spolupracovníky, tak z velké části samotnými čtenáři, kteří mohou on-line přispívat do mnoha rubrik. Rybářská stránka s nejdelší historii na českém webu. Vznikl v roce 1996 a po celou dobu se neustále zlepšuje a drží si velký náskok před konkurencí jak po technické a obsahové stránce, tak v návštěvnosti !

www.mrk.cz

Svaz vykonává rybářské právo, zajišťuje chov, ochranu a lov ryb, ochranu životního prostředí, rozvíjí a popularizuje rybářský sport. Zajišťuje vydání povolenek.

Translate >