King of the Lake

ONLINE přenos závodu bude spuštěn se startem prvního lovného dne ročníku King of the Lake 2021

Na této stránce můžete sledovat online výsledky z právě probíhajícího závodu King of the Lake 2021. Aktualizace přenosu je stanovená dle níže uvedených pravidel. Z důvodu zachování dramatičnosti závodu pro závodníky končí online přenosy pro oba lovné dny vždy ve 13:00 h. Konečné výsledky se vyhlašují dle časového harmonogramu.

Pokud by Vás zajímalo aktuální online dění v místě závodu, můžete nás sledovat na oficiálních FACEBOOK stránkách závodu !

 

Pravidla aktualizací výsledků :

  • poslední aktualizace online přenosu je zveřejněna ve 13:00h
  • konečné pořadí bude zveřejněno až po vyhlášení celkových výsledků.

King of The Lake 2021 - výsledková listina

Online výsledková listina největšího závodu České republiky v lovu ryb přívlačí z lodě, legendárního King of the Lake ! Nutné filtrovat v hlavní řádce pro seřazení dle celkového počtu bodů, či největších ryb !

Číslo v prvním sloupci je číslo startovní ! Po seřazení zjistíte celkové pořadí.

č.týmstát1.člen2.člensoučetI. denII. denkorekceI.den OKOUNI.den CANDÁTI.den ŠTIKAI.den BOLENI.den SUMECI. FULL HOUSEII.den OKOUNII.den CANDÁTII.den ŠTIKAII.den BOLENII.den SUMECII. FULL HOUSE
1Lugafo Slovakia TeamSKGabriel BeňoMartin Gáblovský0000000000000000
2Czech Fishing TeamCZPetr ŠtetinaPetr Štětina ml.0000000000000000
3Czech Fishing TeamCZMiroslav KarvašVáclav Lešák0000000000000000
4Austria Fishing TeamAUSKevin JaukerChristian Guttenberger0000000000000000
5Rybarys SlovakiaSKDavid MrázLukáš Steiger0000000000000000
6Rybabazar.czCZTomáš PažoutMartin Loprais0000000000000000
7Czech Fishing TeamCZJakub LettkoLukáš Šťastný0000000000000000
8Czech Fishing TeamCZRobin ČernýPetr Černý0000000000000000
9Lovime-ryby.czCZMartin KolibaTomáš Teper0000000000000000
10Slovakia Fishing TeamSKLukáš MrázAndrej Matkovič0000000000000000
11Slovakia Fishing TeamSKMartin ČechTomáš Čech0000000000000000
12U Habakuka Boat TeamCZMilan MathejzíkViktor Mathejzík0000000000000000
13Slovakia Fishing TeamSKJuraj BrekPeter Brcko0000000000000000
14Czech Fishing TeamCZMartin MrázekMartin Puškař0000000000000000
15Slovakia Fishing TeamSKMarián TuránekChristophe ITE-PRAT0000000000000000
16Gunki – Illex SKSKIvan FabiánPeťo Kopi Kopunec0000000000000000
17Czech Fishing TeamCZMichael ŘíhaJakub Loch0000000000000000
18Slovakia Fishing TeamSKRobert ToporPeter Meďo0000000000000000
19Slovakia Fishing TeamSKJozef SrokaTomas Bodorik0000000000000000
20Slovakia Fishing TeamSKJán ToporAnton Topor0000000000000000
21W Boats ZECK Fishing TeamCZTomáš KoudelkaDavid Koudelka0000000000000000
22Vizion Boats TeamCZPetr HůlkaJiří Rendl0000000000000000
23Czech Fishing TeamCZBedřich NiklBedřich Nikl ml.0000000000000000
24Garmin fishing – GunkiCZMilan KřikavaMiroslav Slavík0000000000000000
25Czech Fishing TeamCZMatěj KubánekRadek Kubánek0000000000000000
26Austria Fishing TeamAUSAndreas PilslAlois Eckerstorfer0000000000000000
27Z FISH Team 2CZJiří KašnýRobert Kabok0000000000000000
28Z FISH Team 1CZLukáš LivoraDavid Chobotsky0000000000000000
29Gunki – Garmin fishingCZGiovanni MiglioreJosef „Pepi“ Verner0000000000000000
30Czech Fishing TeamCZVít HumplZdeněk Nygrýn0000000000000000
31Wavy Boats TeamCZMiroslav NávaraJiří Sobotka0000000000000000
32Czech Fishing TeamCZJan JelínekJiří Pouch0000000000000000
33Czech Fishing TeamCZJakub SvačinaJiří Vahalík0000000000000000
34SPORTEX Boat Fishing TeamCZMartin VondraJuraj Suchoň0000000000000000
35Czech Fishing TeamCZLukáš MrázekTomáš Rosák0000000000000000
36RNK Lures Fishing TeamCZMartin MinářDavid Juránek0000000000000000
37Keitech CZCZAleš ErbaJindřich Hemrlik0000000000000000
38Hearty Rise Predator Cup (qualifications)AUSChristian LangChristian Wilhestötter0000000000000000
39Chyt‘ a Pusť.czCZMartin KopečekRadek Dvořák0000000000000000
40Czech Fishing TeamCZLukáš DlaskRoman Korda0000000000000000
41Tracker® Boat TeamCZTomáš VanýsekMichal Aufrichtig0000000000000000
42Czech Fishing TeamCZDan JandusJaroslav Sokol0000000000000000
43Czech Fishing TeamCZJan BohuněkJiří Bohuněk0000000000000000
44Gunki CZCZTomáš HolýJan Enderes0000000000000000
45SPRO CZCZVáclav KlauzViktor Vaněček0000000000000000
46Czech Fishing TeamCZMartin BarejKrzysztof Barej0000000000000000
47Czech Fishing TeamCZLadislav JanáčekTomáš Mališ0000000000000000
48Daiwa Team CZ/SKCZPavel HodaJan Zubek000000000000000
49Hearty RiseAUSGünter WolkerstorferChristopher Weiss0000000000000000
50Slovakia Fising TeamSKDušan ZelmanNorbert Tanoczky0000000000000000
51Czech Fishing TeamCZFrantišek KadlecJulius Nass0000000000000000
52Iron Claw CZCZLukáš MarklDavid Brož0000000000000000
53Czech Fishing TeamCZJosef PortlTomáš Novák0000000000000000
54Czech Fishing TeamCZMartin NechutnýPetr Vaník0000000000000000
55Czech Fishing TeamCZJaroslav KřikavaJaroslav Louda000000000000000
56Czech Fishing TeamCZJan KrálBarbora Plačková0000000000000000
57TROPIC Fishing ILLEX TeamCZJan HubkaJakub Kolář0000000000000000
58DUO Fishing TeamCZOndřej DušekJan Müller0000000000000000
59Czech Fishing TeamCZFrantišek ČáhaRudolf Stonawski0000000000000000
60SeaWolfCZTaras BurakovJan Wolf0000000000000000
61Abos Europe TeamCZTiki IvoševičArsa Ivoševič0000000000000000
62Czech Fishing TeamCZPetr SadílekPavel Popilka0000000000000000
63Metal FishCZJaroslav VojtaJaroslav Vojta ml.0000000000000000
64RAPALA TeamCZLukáš PínaMichal Mištera0000000000000000
65Czech Fishing TeamCZAlex ZburDominik Zbur0000000000000000
66Czech Fishing TeamCZDavid MarekZdeněk Matějka0000000000000000
67Pelagic CZ&SKCZMiroslav VojtekRobert Shaya0000000000000000
68Deutschland Fishing TeamDEDaniel WendtAndreas Meyer0000000000000000
69Deutschland Fishing TeamDEReik ZeumeEnrico Käding0000000000000000
70EL LOBO Fishing TeamCZKarel ŠvecPetr Procházka0000000000000000
71Na Soutoku TeamCZDaniel FinkousMiroslav Štěpánek0000000000000000
72Czech Fishing TeamCZJiří SedlářFilip Kubeš0000000000000000
73Westin Fishing FHST.czCZMartin ŠtěpkaRadek Filip0000000000000000
74RAPALA Fans TeamCZTomáš MrázJan Stluka0000000000000000
75Slovakia Fising TeamSKPatrik KuvikPavel Hoza0000000000000000
76Czech Fishing TeamCZJiří TomekJaroslav Máj0000000000000000
77Slovakia Fishing TeamSKMarián MaslaňákPeter Bača0000000000000000
78Czech Fishing TeamCZLukáš HobelantJosef Sochor0000000000000000
79Czech Fishing TeamCZMartin ŠtěpničkaJaromír Senft0000000000000000
80Czech Fishing TeamCZZdeněk SmolaVáclav Malát0000000000000000
81Keitech CZ TeamCZJakub KubernátJiří Petrák0000000000000000
82Spinmad Poland TeamPLMleczak RafalAdam Olędzki0000000000000000
83Siluro TeamCZRichard PopadinecLuděk Leibl0000000000000000
84Czech Fishing TeamCZAntonín PácalTomáš Jírovec0000000000000000
85Czech Fishing TeamCZLumír HorákTomáš Raukner0000000000000000
86Czech Fishing TeamCZLukáš MatějkaJaroslav Pospíchal0000000000000000
87Czech Fishing TeamCZMartin HybrantMiroslav Cihla0000000000000000
88Lugafo Boat CZCZTomáš TrucMichal Adam0000000000000000

SÍŇ SLÁVY - TOP 5

  1. místo – RNK Lures Fishing Team (CZ) – Martin Minář / David Juránek

  2. místo – U Habakuka Boat Team (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík

  3. místo – TROPIC Fishing ILLEX Team (CZ) – Jan Hubka / Jakub Kolář

  4. místo – Czech Fishing Team (CZ) – Jaroslav Pospíchal / Pavel Malcher

  5. místo – Westin Fishing Team (CZ) – Radek Filip / Martin Štěpka
  1. místo – U Habakuka Boat Team (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík

  2. místo – W Boats ZECK Fishing Team (CZ) – Tomáš Koudelka / David Koudelka

  3. místo – Chyť a Pusť Team (CZ) – Martin Kopeček / Radek Dvořák

  4. místo – Czech Fishing Team (CZ) – Richard Popadinec / Luděk Leibl

  5. místo – Czech Fishing Team (CZ) – František Čáha / Rudolf Stonawski
  1. místo – TropicLiberec.cz Team (CZ) – Jan Hubka / Jakub Kolář

  2. místo – Czech Fishing Team (CZ) – Radek Dvořák / Martin Kopeček

  3. místo – Slovakia Fishing Team (SK) – Gabriel Beňo / Martin Gáblovský

  4. místo – U Habakuka Boat Team (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík

  5. místo – Slovakia Fishing Team (CZ) – David Mráz / Lukáš Steiger
  1. místo – W Boats ZECK Fishing Team (CZ) – David Koudelka / Tomáš Koudelka

  2. místo – HR Patriot (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík

  3. místo – Zubáč SK Team (SK) – Robert Topor / Marián Bodorík

  4. místo – Westin Fishing Team (CZ) – Miroslav Vojtek / Robert Shaya

  5. místo – RNK Delalande Team (CZ) – David Juránek / Martin Minář
  1. místo – Suzuki Marine Praha (CZ) – Dagmar Chytilová / Tomáš Jírovec

  2. místo – Vertikal Team (CZ) – Luboš Gross / Pavel Skála

  3. místo – HR Patriot (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík

  4. místo – Jigstreamer.cz Team (CZ) – Jaroslav Brada / Martin Brada

  5. místo – RNK Delalande Team (CZ) – David Juránek / Martin Minář

SÍŇ SLÁVY - NEJVĚTŠÍ ULOVENÉ RYBY

  • U Habakuka Boat Team (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík
  • bolen 77 cm
  • ročník 2019

  • U Habakuka Boat Team (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík
  • štika 88 cm
  • ročník 2020

  • U Habakuka Boat Team – Milan Mathezík / Viktor Mathejzík
  • candát 69 cm
  • ročník 2019

  • Czech Fishing Team – David Chobotský / Lukáš Livora
  • okoun 41 cm
  • ročník 2020

  • U Habakuka Boat Team – Milan Mathezík / Viktor Mathejzík
  • sumec 83 cm
  • ročník 2019

Translate >