King of the Lake

ONLINE přenos závodu bude spuštěn se startem prvního lovného dne ročníku King of the Lake 2021

Na této stránce můžete sledovat online výsledky z právě probíhajícího závodu King of the Lake 2021. Aktualizace přenosu je stanovená dle níže uvedených pravidel. Z důvodu zachování dramatičnosti závodu pro závodníky končí online přenosy pro oba lovné dny vždy ve 13:00 h. Konečné výsledky se vyhlašují dle časového harmonogramu.

Pokud by Vás zajímalo aktuální online dění v místě závodu, můžete nás sledovat na oficiálních FACEBOOK stránkách závodu !

 

Pravidla aktualizací výsledků :

  • poslední aktualizace online přenosu je zveřejněna ve 13:00h
  • konečné pořadí bude zveřejněno až po vyhlášení celkových výsledků.

SÍŇ SLÁVY - TOP 5

  1. místo – RNK Lures Fishing Team (CZ) – Martin Minář / David Juránek

  2. místo – U Habakuka Boat Team (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík

  3. místo – TROPIC Fishing ILLEX Team (CZ) – Jan Hubka / Jakub Kolář

  4. místo – Czech Fishing Team (CZ) – Jaroslav Pospíchal / Pavel Malcher

  5. místo – Westin Fishing Team (CZ) – Radek Filip / Martin Štěpnička
  1. místo – U Habakuka Boat Team (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík

  2. místo – W Boats ZECK Fishing Team (CZ) – Tomáš Koudelka / David Koudelka

  3. místo – Chyť a Pusť Team (CZ) – Martin Kopeček / Radek Dvořák

  4. místo – Czech Fishing Team (CZ) – Richard Popadinec / Luděk Leibl

  5. místo – Czech Fishing Team (CZ) – František Čáha / Rudolf Stonawski
  1. místo – TropicLiberec.cz Team (CZ) – Jan Hubka / Jakub Kolář

  2. místo – Czech Fishing Team (CZ) – Radek Dvořák / Martin Kopeček

  3. místo – Slovakia Fishing Team (SK) – Gabriel Beňo / Martin Gáblovský

  4. místo – U Habakuka Boat Team (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík

  5. místo – Slovakia Fishing Team (CZ) – David Mráz / Lukáš Steiger
  1. místo – W Boats ZECK Fishing Team (CZ) – David Koudelka / Tomáš Koudelka

  2. místo – HR Patriot (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík

  3. místo – Zubáč SK Team (SK) – Robert Topor / Marián Bodorík

  4. místo – Westin Fishing Team (CZ) – Miroslav Vojtek / Robert Shaya

  5. místo – RNK Delalande Team (CZ) – David Juránek / Martin Minář
  1. místo – Suzuki Marine Praha (CZ) – Dagmar Chytilová / Tomáš Jírovec

  2. místo – Vertikal Team (CZ) – Luboš Gross / Pavel Skála

  3. místo – HR Patriot (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík

  4. místo – Jigstreamer.cz Team (CZ) – Jaroslav Brada / Martin Brada

  5. místo – RNK Delalande Team (CZ) – David Juránek / Martin Minář

SÍŇ SLÁVY - NEJVĚTŠÍ ULOVENÉ RYBY

  • U Habakuka Boat Team (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík
  • bolen 77 cm
  • ročník 2019

  • U Habakuka Boat Team (CZ) – Milan Mathejzík / Viktor Mathejzík
  • štika 88 cm
  • ročník 2020

  • U Habakuka Boat Team – Milan Mathezík / Viktor Mathejzík
  • candát 69 cm
  • ročník 2019

  • Czech Fishing Team – David Chobotský / Lukáš Livora
  • okoun 41 cm
  • ročník 2020

  • U Habakuka Boat Team – Milan Mathezík / Viktor Mathejzík
  • sumec 83 cm
  • ročník 2019

Translate >