Sponzoři a partneři

Aktuálně probíhá nábor nových sponzorů a partnerů pro ročník King of the Lake 2020.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte k dojednání konkrétních podmínek.

 

 


generální sponzor – 2019


 

Chyť a pusť, to je největší internetový obchod rybářských potřeb v České republice, který do roku 2019 vstoupil i mezi kamenné prodejny, a to nemalým krokem !  Prodejna v Plzni nabízí prostor o rozloze 1300 m2, naleznete zde statisíce položek skladem na veškeré metody rybaření a prodejnu můžete navštívit 7 dní v týdnu.
 
Vítěz SHOProku 2015, finalista SHOProku pro rok 2016 i 2017 pyšnící se dle srovnávacího serveru Heureka 98% doporučujících recenzí. Několikrát byli na srovnávacím serveru Heuréka vyhlášeni jako nejlépe hodnocený eshop vůbec. Facebookovou stránku Chyť a pusť sleduje přes 30 000 uživatelů ! 
 
 
 

 

HLAVNÍ sponzoři – 2020

 

https://www.predatortour.se/
Predator Tour je největší přívlačový závod v lovu dravých ryb z lodě v Evropě !! Na švédském i holandském klání naleznete vždy přes 110 lodí na startovní listině, nejlepší z nejlepších !!
www.bohemia-marine.cz
Výhradní dovozce značek LOWRANCE, B&G a Simrad do České republiky ! Špička v prodeji echolotů a vybavení lodí ! Profesionální poradenství, kurzy, to vše naleznete na www.bohemia-marine.cz
Hearty Rise používá blanky vlastní výroby a pruty této značky jsou osazovány pouze špičkovými komponenty FUJI. Pruty jsou extrémně citlivé, lehké a pevné. Navšivte www.premium-tackle.com
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhradní dovozce značek RAPALA, Humminbird, Minnkota, Storm a dalších. Jeden z největších velkoobchodů České republiky, který ve svém sortimentu nabízí i rybářské lodě značky FINVAL.
NaPřívlač s.r.o. je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku značek ZECK, River2Sea, Jackson, Golactica, Tournament Baits, LureLeader a dalších. www.naprivlac.cz !
Značka kvality a preciznosti ! Zeck Fishing nabízí produkty jak pro přívlač, tak pro sumcařinu. Navrženo rybáři pro rybáře ve skvělém poměru cena X výkon !! To je ZECK.

 

 

 

 

 

 

 

 

Švédský výrobce špičkových polarizačních brýlí ! Široké spektrum modelových řad a čoček té nejvyšší kvality a odolnosti. Koukněte se s námi pod vodu !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 sponzoři – 2020

 

Český výrobce gumových nástrah. Netradiční nástrahy, které vycházejí z přírodních vzorů a jsou pro zvýšení účinnosti ještě silně aromatizovány. www.privlac-shop.cz
Jigstreamer.cz – Eshop se zaměřením na dravé ryby. Výroba a prodej originálních vláčecích péřových nástrah, jigové hlavičky a hojnost doplňků na přívlač. www.jigstreamer.cz
River2Sea je značka, která má své kořeny v USA. V jejím arzenálu naleznete řadu inovativních, jak umělých, tak gumových nástrach. Precizní zpracování a inovativní řešení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDIÁLNÍ partneři- 2020

 

Populární rybářský časopis vychází již od r 1994. Moderně graficky zpracovaný rybářský magazín. Dočtete se jak o lovu dravců, kaprařině, feederu, plavané, muškaření, tak o mořském rybolovu.
Na webu Nachytáno.cz najdete články o lovu ryb, různé rady, návody a videa. Návštěvnost tohoto serveru se pohybuje kolem 60 000 uživatelů měsíčně ! To vše nabízí server nachytáno.cz !
Profesionální foto a video služby, online přenosy sportovních akcí, reportáže, produktová videa a spoustu dalšího, to je RH Production. Během King of the lake 2019 nebudete o nic ochuzeni !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


sponzoři předchozích ročníků


 

King of the Lake – 2019

King of the Lake – 2018

Jackson Trophy – 2017

Jackson Trophy – 2016