Startovní LISTINA 2019

startovní listina 2018
startovní listina 2017
startovní listina 2016



Chyť a pusť, to je největší internetový obchod rybářských potřeb v České republice, který do roku 2019 vstoupil i mezi kamenné prodejny, a to nemalým krokem ! Prodejna v Plzni nabízí prostor o rozloze 1300 m2, naleznete zde statisíce položek skladem na veškeré metody rybaření a prodejnu můžete navštívit 7 dní v týdnu.

Vítěz SHOProku 2015, finalista SHOProku pro rok 2016 i 2017 pyšnící se dle srovnávacího serveru Heureka 98% doporučujících recenzí. Několikrát byli na srovnávacím serveru Heuréka vyhlášeni jako nejlépe hodnocený eshop vůbec. Facebookovou stránku Chyť a pusť sleduje přes 30 000 uživatelů !
 

Startovní listina 2019

č.
Profilová karta
Název posádky
Stát
Plavidlo
1. člen
2. člen
sponzor týmu

1

Wavy Boats Team

Miroslav Návara

Jiří Sobotka

Wavy Boats

2

Czech Fishing Team

Tomáš Vanýsek

Michal Aufrichtig

3

Czech Fishing Team

Miroslav Karvaš

Václav Lešák

4

Czech Fishing Team

Jiří Pouch

Jan Jelínek

5

Lugafo Team

Gabriel Beňo

Martin Gáblovský

Lugafo

6

Jackson Team NaPřívlač.cz

Tomáš Koudelka

David Koudelka

NaPřívlač.cz


7

Gunki Team



Giovanni Migliore

Peter Kopi Kopunec

Gunki


8

Austria Fishing Team

Daniel Holl

Christof Morscher

9

Czech Fishing Team

Martin Vondra

Jiří Vahalík

10

NEJPŘÍVLAČ.cz RTB Team

Aleš Erba

Jindřich Hemrlik

NEJPŘÍVLAČ.cz

11

Czech Fishing Team

Juraj Suchoň

Petr Kacel

12

U Habakuka Boat Team

Milan Mathejzík

Viktor Mathejzík

U Habakuka

13

Slovakia Fishing Team

David Mráz

Lukáš Steiger

14

RYBAbazar.cz Team

Tomáš Pažout

Martin Loprais

RYBAbazar.cz


15

Austria Fishing Team

Martin Pöhlil

Leo Resch

16

Czech Fishing Team

Jan Míka

Simona Šejstalová

17

Czech Fishing Team

Kateřina Anslová

Jaroslav Roučka

18

Abos Predators Fishing Team

Tomáš Tesner

David Dolejš

ABOS


19

Aquaworld Team

Roland Binder

Christian Guttenberger

Aquaworld

20

Hardcore Baits Team

Hansjörg Nussbaumer

Fabian Neundlinger

Hardcore Baits

21

Hearty Rise Team

Günter Wolkerstorfer

Alexandr Toman

Hearty Rise

22

Bellybross MO Radlice Team

Michal Adam

Martin Novopacký

Bellybross

23

Czech Fishing Team

Ernest Horváth

Josef Macoun

24

Czech Fishing Team

Ondřej Dušek

Jan Müller

25

Westin Team

Robert Shaya

Miroslav Vojtek

Westin

26

Austria Fishing Team

Enrico Käding

Christian Sulej

27

Slovakia Fishing Team

Dušan Zelman

Norbert Tanoczky

28

Chyť a Pusť Team

Martin Kopeček

Radek Dvořák

Chyť a Pusť

29

Czech Fishing Team

Michal Mištera

Václav Fikar

30

Czech Fishing Team

Tomáš Rosák

Roman Veselý

31

Lucky John GT Team

Bedřich Nikl

Bedřich Nikl ml.

Lucky John

32

ZECK Fishing Team

Benni Sigmund

Alex Kubica

ZECK Fishing

33

RNK Lures Fishing Team

Martin Minář

David Juránek

RNK Lures

34

Czech Fishing Team

Jan Laštovka

Vít Humpl

35

Jigstremer.cz Team

Martin Brada

Jaroslav Brada

Jigstreamer.cz

36

Czech Fishing Team

Pavel Skála

Luboš Gross

37

SeaWolf Team

Jan Wolf

Petr Švejda

SeaWolf

38

Czech Fishing Team

Vladimír Balý

Štekl Antonín

39

Czech Fishing Team

Richard Hřebec

Jaroslav Zahrádka

40

Na Soutoku Team

Daniel Finkous

Miroslav Slavík

nasoutokushop.cz

41

Czech Fishing Team

Lumír Horák

Tomáš Raukner

42

Czech Fishing Team

Josef Verner

Václav Břinčil

43

Zfish Team

Jiří Kašný

Jiří Chobotský

Z Fish

44

Czech Fishing Team

Jaroslav Vojta

Jaroslav Vojta ml.

45

Czech Fishing Team

František Čáha

Rudolf Stonawski

46

Tropic Fishing Team

Jan Hubka

Tonda Pácal

TropicLiberec.cz

47

Czech Fishing Team

Petr Štetina st.

Petr Štetina ml.

48

Aquazona Team

Tomáš Plaňanský

Martin Hubálek

Aquazona.cz

49

Czech Fishing Team

Martin Nechutný

Kristýna Nechutná

50

Rapala Fans Team

Tomáš Mráz

Jan Stluka

Normark.cz

51

Czech Fishing Team

Jan Bohuněk

Michal Vojta

52

Czech Fishing Team

Vladimír Bobok

Karel Kroupa

53

Flagman Team

Petr Koucký

Petr Cingroš

Flagman

54

Czech Fishing Team

Martin Herian

Lukáš Kodl

55

Abos Amigos Team

Arnošt Tatra

Michal Krňanský

ABOS


56

Austria Fishing Team

Max Gumpenberger

Adnan Zhuric

57

Czech Fishing Team

Richard Popadinec

Luděk Leibl

58

Czech Fishing Team

Viktor Lašman

Viktor Lašman ml.

59

Czech Fishing Team

Petr Tóth

Václav Klauz

60

Czech Fishing Team

Jaroslav Pospíchal

Lukáš Matějka

 


 

Čekací listina 2019

č.
Profilová karta
Název posádky
Stát
Plavidlo
1. člen
2. člen
sponzor týmu

1

Czech Fishing Team

Lukáš Říha

Tomáš Vodenka